Triphala

Feb 11 2010

Zioła na wzdęcia

Triphala to mieszanka ziołowa stosowana w przypadku regularnie występujących zaparć, biegunek, niestrawności, zgagi, wzdęć, problemów z jelitami, nieprawidłowości w budowie czy pracy układu pokarmowego i trawiennego, a także osłabionej odporności czy nadciśnienia tętniczego. Jest to lek oparty na medycynie chińskiej, stworzony na bazie owoców trzech ziół, więc jest całkowicie naturalny i w przypadku stosowania w odpowiedniej dawce oraz przez zalecony czas, nie powoduje skutków ubocznych.

Triphala pozwala na odtrucie organizmu, istotne w przypadku problemów natury jelitowej, a także polepszające ogólną kondycję organizmu oraz samopoczucie. Dzięki odpowiednio zestawionym składnikom, Triphala zmniejsza występowanie biegunek, odbudowuje nabłonek wyścielający jelita, redukuje podrażnienia jelit, a także zmniejsza ilość odkładanego w jelicie grubym pokarmu, dzięki czemu nieraz obniża się masa ciała.

Jedynymi przeciwwskazaniami do stosowania preparatu jest podawanie go dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią, a także osobom o stwierdzonej nadwrażliwości na dany składnik.

Produkt jest przebadany klinicznie oraz naukowo na bazie odpowiednio dobranych grup osób stosujących go – już u ponad ¾ tych osób wystąpiła poprawa stanu jelit oraz ogólnego samopoczucia i zdrowia organizmu po regularnym stosowaniu odpowiedniej dawki leku w zaleconych ilościach oraz przez określony czas.

Page 1 of 1